• IMG_6162

Mainstar е посветена на дизајн, истражување и развој, производство, продажба затворен и отворен Лед вода балон ѕидови, вода завеса ѕидови, меур водопад панели и други акрилик дисплеј производи.

Имаме 45.000 квадратни стапки на фабриката, нашето производство тим има повеќе од 10 години работно искуство во производство на акрилна со LED осветлување производи, акрилик процес на производство е многу професионални ...

 • Подни меур панел Заоблената

  Подни меур панел Заоблената

 • MS-BW005 меур ѕид За Декор за дома

  MS-BW005 меур ѕид За Декор за дома

 • MS-BW007 меур ѕид соба делител

  MS-BW007 меур ѕид соба делител

 • MS-BW008 меур Покажи Rack

  MS-BW008 меур Покажи Rack

нашите дела

последните проекти

Mainstar е посветена на дизајн, истражување и развој, производство, продажба затворен и отворен Лед вода балон ѕидови, вода завеса ѕидови, меур водопад панели и други акрилик дисплеј производи.

Гледај Повеќе
WhatsApp Онлајн Chat!